Produkty RTV

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kamery

Kamery

Produkty od 21 do 40 z 82

EOS C100 Kamera cyfrowa Mark II Cinema

EOS C100 Kamera cyfrowa Mark II Cinema

Szeroki zakres czułości obsługiwany przez tę kamerę - z przedziałem ISO od 320 do 102.400. Kamera może nagrywać obraz Full HD jednocześnie w dwóch formatach - MP4 (35 Mbps) oraz AVCHD (28 Mbps), z szybkością do 60 kl/s oraz materiały wideo HD i SD oddzielnie na dwie karty pamięci SD. Zarówno ekran, jak i elektroniczny wizjer (oba pracujące z rozdzielczością 1.230.000 punktów) są uchylne. więcej »
Dodano: 2015-04-15
CanonCena: 21900 zł

Waga:1125 g

Lustrzanka EOS 5D Mark III Body

Lustrzanka EOS 5D Mark III Body

Model nagrywa filmy w jakości Full HD i zapewnia ręczną kontrolę nad wszystkimi parametrami, od liczby klatek na sekundę do dźwięku. Odporna konstrukcja ze stopu magnezu oraz uszczelnienia chroniące przed pyłem i wilgocią pozwalają na pracę nawet w najtrudniejszych warunkach. Spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. więcej »
Dodano: 2015-04-15
CanonCena: 10180 zł

Stabilizator ruchów kamery Movi M15

 Stabilizator ruchów kamery Movi M15

Sercem MOVI M15 jest zaawansowany 3-osiowy gimbal wykonany z wysokiej jakości napędu bezszczotkowego, gwarantuje on perfekcyjną pracę urządzenia. Podwójny solidny uchwyt zapewnia długą pracę bez zmęczenia zupełnie jak z Rigiem DSLR. Górny uchwyt umożliwia kręcenie doskonale płynnych ujęć tuż przy ziemii. Bieganie, skoki, lot, jazda, mocowanie do platform latających czy jeżdżących, bardzo niskie ujęcia low mode - ogranicza Cię tylko wyobraźnia. więcej »
Dodano: 2015-04-14
FreeflyCena: 57500 zł

Stabilizator ruchów kamery Movi M5

 Stabilizator ruchów kamery Movi M5

Żyroskopowy stabilizator obrazu, działający dzięki elektronicznym silnikom bezszczotkowym gwarantuje stabilne dynamiczne ujęcia w każdych warunkach, dodatkowo sposób trzymania czy poruszania się nie wpływa na jakość stabilizacji, dzięki czemu nie musisz być wyszkolonym operatorem Steadycam aby w pełni wykorzystać urządzenie. Górny uchwyt umożliwia kręcenie doskonale płynnych ujęć tuż przy ziemii. więcej »
Dodano: 2015-04-14
FreeflyCena: 19300 zł

Ronin 3-osiowy Stabilizator obrazu

 Ronin 3-osiowy Stabilizator obrazu

Dzięki wbudowanej technologii ATS Ronin automatycznie, za naciśnięciem jednego przycisku dostraja wyważenie platformy, na której umieszczona jest kamera. Zastosowanie w nim ultra szybkich procesorów, bardzo dokładne czujników i zaawansowanych algorytmów,wraz z fanatyczną dbałością o szczegóły stworzyło system, który oferuje niezwykle precyzyjną kątrolę kata. https://www.youtube.com/watch?v=5HsRuxVpQEw#t=125 więcej »
Dodano: 2015-04-14
DJICena: 9499 zł

Stabilizator gimbal 3 osiowy Lanparte do smartfona HHG-01

 Stabilizator gimbal 3 osiowy Lanparte do smartfona HHG-01

Działający elektronicznie na silnikach bezszczotkowych, podobnie jak gimbale przy platformach latających, czy stabilizatory typu MOVI. Aktualnie stabilizator posiada dodatkowy uchwyt do smarfonów i większym zakresie szerokości, do którego mieszczą się najnowsze iPhone 6 i iPhone 6+ więcej »
Dodano: 2015-03-30
LanparteCena: 1399 zł

Stabilizator ruchów kamery Glidecam HD-2000

 Stabilizator ruchów kamery Glidecam HD-2000

Kolejną zaletą stabilizatora jest doskonała jakość wykonania i dbałość o najmniejszy szczegół, jak również kompatybilność zarówno z systemami ramienia, jak i kamizelki. Obsługę i transport Glidecam HD 2000 ułatwia jego niewielki ciężar a także łatwa obsługa płytki montażowej. Rozwiązanie dedykowane przede wszystkim jednostkom związanym z branżą video. Kadr musi cechować stabilność obrazu (zwłaszcza, że przy jej pomocy koncentrujemy widza na fabule i poszczególnych wątkach, nie rozpraszając jego uwagi rozedrganym obrazem) - to jest najważniejsza cecha dobrego, dynamicznego ujęcia. W profesjonalnych produkcjach nie ma miejsca na niestabilne ujęcia, w których pojawią się drgania kroków czy drgania rak operatora. W sytuacjach, gdzie nie mamy miejsca na rozkładanie torów jazdy kamerowej, płynność należy wykorzystać stabilizację typu steadycam, a tę zapewnia Glidecam HD-2000. więcej »
Dodano: 2015-03-30
GlidecamCena: 2749 zł

GoPro HERO4 BLACK

 GoPro HERO4 BLACK

GOPRO HERO4 BLACK Kamera GoPro HERO4 BLACK to bezkompromisowe rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy ponad wszystko cenią sobie najwyższą jakość nagrywanego materiału wideo. Kamerka oferuje możliwość rejestracji materiału w rozdzielczości 4K z prędkością 30 klatek na sekundę, w rozdzielczości Full HD 1080p z prędkością 120 klatek na sekundę, a w rozdzielczości HD 720p z prędkością aż 240 klatek na sekundę. Tak duża prędkość nagrywania umożliwia tworzenie niesamowitych ujęć typu "slow-motion" na etapie postprodukcji filmowej. Kamera świetnie radzi sobie ze zmiennym poziomem naświetlenia kadru, generując przy tym obraz pozbawiony niepożądanych szumów. W kamerze zaimplementowano ponadto najnowsze rozwiązania GoPro - tryby NIGHT LAPSE, NIGHT PHOTO, QUICK CAPTURE, HILIGHT TAG, PROTUNE, AUTO LOW LIGHT oraz SUPER VIEW. Kamera posiada możliwość połączenia ze smartfonem za pomocą Wi-Fi i darmowej aplikacji GoPro APP (Android/iOS). W zestawie z kamerą kasetka wodoszczelna do 40 metrów. więcej »
Dodano: 2015-02-15
GoPro

Gwarancja:24 miesiące
Głośniki:tak
Złącza:cyfrowe wyjście hdmi
Wbudowana lampa:nie
Szybkość migawki (min):sek.
Szybkość migawki (max):30
00:sek.
Wbudowany mikrofon:tak
Wyświetlacz LCD:nie
Szerokość:67 mm
Wysokość:62 mm
Głębokość:34 mm
Waga:152 g

GoPro HERO4 SILVER

 GoPro HERO4 SILVER

GOPRO HERO4 SILVER Kamera GoPro HERO4 Silver to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie zarówno rewelacyjną jakość obrazu, jak i wygodę obsługi urządzenia. Urządzenie posiada wbudowany niezwykle czytelny ekran LCD o przekątnej 1,5 cala, który dzięki zaimplementowanej funkcji obsługi dotykiem, sprawia że korzystanie z kamery sportowej jest bardzo łatwe i przyjemne. GoPro HERO4 SILVER umożliwia nagrywanie materiału wideo w rozdzielczości 2,7K z prędkością 30 klatek na sekundę, a w rozdzielczości Full HD 1080p z prędkością 60 klatek na sekundę. Zaimplementowana funkcja PROTUNE umożliwia rejestrację jeszcze większej ilości szczegółów, dzięki czemu z nagranego materiału wideo na etapie postprodukcji można wycisnąć jeszcze więcej! Tryb rejestracji obrazu w rozdzielczości HD 720p z prędkością 120 klatek na sekundę umożliwia 5-krotne spowolnienie materiału na etapie postprodukcji, zachowując przy tym pełną płynność obrazu. więcej »
Dodano: 2015-02-15
GoPro

Gwarancja:24 miesiące
Głośniki:tak
Złącza:cyfrowe wyjście hdmi
Wbudowana lampa:nie
Szybkość migawki (min):sek.
Szybkość migawki (max):30
00:sek.
Wbudowany mikrofon:tak
Wyświetlacz LCD:tak
Przekątna ekranu LCD:1
50:cale
Szerokość:67 mm
Wysokość:62 mm
Głębokość:34 mm
Waga:147 g

Drift STEALTH 2

 Drift STEALTH 2

DRIFT STEALTH 2 Kamera Drift STEALTH 2 to najmniejsza kamera sportowa w historii firmy Drift. Kamerka umożliwia rejestrację bardzo dobrej jakości obrazu Full HD 1080p z prędkością 30 klatek na sekundę. Urządzenie oferuje ponadto możliwość wykonywania żywych i strych zdjęć w rozdzielczości 12 Mpix, zdjęć w trybie seryjnym do 3 klatek na sekundę oraz fotografii poklatkowych „TIME LAPSE”. Kamera oferuje ponadto innowacyjny tryb nagrywania „VIDEO TAGGING”, tryb wideo rejestratora trasy „CAR DVR” oraz możliwość połączenia ze smart fonem za pośrednictwem Wi-Fi i darmowej aplikacji DRIFT CONNECT dostępnej w Google Play. Do największych atutów kamery Drift STEALTH 2, poza jakością nagrywanego obrazu ,zaliczyć należy przede wszystkim niewielki rozmiar i wagę urządzenia, które w połączeniu z obracanym obiektywem, wbudowanym ekranem LCD, kompletem niezbędnych mocowań i podwodną obudową wodoszczelną w zestawie, tworzą idealny zestaw na początek przygody z filmowaniem aktywności sportowych. więcej »
Dodano: 2015-02-14
Drift InnovationCena: 999 zł

Gwarancja:24 miesiące
Głośniki:tak
Złącza:interfejs usb 2.0
Wbudowana lampa:nie
Szybkość migawki (min):sek.
Szybkość migawki (max):1
00:sek.
Wbudowany mikrofon:tak
Wyświetlacz LCD:tak
Przekątna ekranu LCD:1
30:cale
Szerokość:80 mm
Wysokość:42 mm
Głębokość:27 mm
Waga:97 g

Kamera

 Kamera

Kamera Poznań, Kamera obrotowa Poznań,kamera przemysłowa Poznań http://www.elktro-mix.pl/ TEL.883 474 006 więcej »
Dodano: 2014-11-28
Brak danych

REPEATER GSM GSM

 REPEATER GSM GSM

Urządzenie rozwiązuje problem w hotelach, pensjonatach, domach i w wielu innych miejscach gdzie sygnał sieci GSM jest słaby przez co rozmowa bądź połączenie z internetem jest niemożliwe http://www.elktro-mix.pl/repeater-gsm305-p-70.html TEL.883 474 006 więcej »
Dodano: 2014-11-28
Brak danych

KLUCZ MAGNETYCZNY DO KLIPSÓW

 KLUCZ MAGNETYCZNY DO KLIPSÓW

Rozszywacz – otwieracz do klipsów "GOLF" strong (mocny) Klucz magnetyczny - otwieracz do klipsów jest niezbędnym uzupełnieniem systemów przeciw kradzieżowych. Ten typ otwieracza magnetycznego przeznaczony jest do klipsów antykradzieżowych http://www.elktro-mix.pl/klucz-magnetyczny-klipsow-typu-golf-p-93.html więcej »
Dodano: 2014-11-28
Brak danych

KAMERY IP

 KAMERY IP

Kamera C656-2812W wyposażona jest w przetwornik Sony o bardzo dużej rozdzielczości. Zastosowany obiektyw zmiennoogniskowy posiada możliwość zmiany kąta widzenia kamery w bardzo dużym zakresie. Duża rozdzielczość przetwornika sprawia, że obraz jest znacznie bardziej szczegółowy niż w standardowej kamerze. Dzięki dużej rozdzielczości, kamera idealnie nadaje się do systemów monitoringu, gdzie wymagana jest identyfikacja osób lub pojazdów, np. wejścia do budynków, hole, bramy wjazdowe, przejścia, itp. Za pomocą menu ekranowego OSD można ustawić wiele użytecznych funkcji i parametrów. http://www.elktro-mix.pl/telewizja-przemyslowa-monitoring-c-1.html więcej »
Dodano: 2014-11-28
Brak danych

CENTRALE ALARMOWE SATEL

PŁYTA CENTRALI ALARMOWEJ INTEGRA-64-PLUS Zaawansowana centrala alarmowa oferująca oprócz funkcji alarmowych, również możliwość realizowania systemów automatyki domowej oraz kontroli dostępu. Dzięki pełnej zgodności z wymaganiami EN50131 Grade 3, centrale serii INTEGRA Plus doskonale sprawdzą się w realizacji zaawansowanych systemów zabezpieczenia w obiektach o szczególnie dużym zagrożeniu włamaniem – np. bankach, sklepach jubilerskich czy budynkach użyteczności publicznej. Dużym atutem central INTEGRA są ich możliwości komunikacyjne w połączeniu z dodatkowymi modułami - GSM oraz TCP/IP. http://www.elktro-mix.pl/centrale-alarmowe-satel-c-3_6.html więcej »
Dodano: 2014-11-28
Brak danych

KAMERA SZYBKOOBROTOWA WEWNĘTRZNA LUMENA-161-54 ICR 650 TVL 3.6 ... 36 mm

 KAMERA SZYBKOOBROTOWA WEWNĘTRZNA LUMENA-161-54 ICR 650 TVL 3.6 ... 36 mm

Kamery Kołobrzeg Wewnętrzna kamera speed dome w obudowie z tworzywa ABS, wyposażona w przetwornik Sony o dużej rozdzielczości. LUMENA-161-54 posiada adaptacyjny oświetlacz podczerwieni (IR) o zasięgu do 50 m. 50m. Kąt świecenia oświetlacza jest automatycznie dobierany w zależności od aktualnego zoomu obiektywu, a moc świecenia może zależeć od poziomu oświetlenia zewnętrznego http://www.elktro-mix.pl/kamera-szybkoobrotowa-wewnetrzna-lumena16154-p-45.html więcej »
Dodano: 2014-11-28
Brak danych

Systemy sterowania - inteligentny dom

 Systemy sterowania - inteligentny dom

W sprzedaży posiadamy systemy sterowania potrzebne do stworzenia instalacji Inteligentnych Domów. W sprzedaży czujniki, piloty, czujniki temperatury, a także centrale sterujące. więcej »
Dodano: 2014-10-21
Brak danych

Kamery przemysłowe

 Kamery przemysłowe

Oferujemy kamery zewnętrzne i wewnętrzne używane w nowoczesnych systemach monitoringu. W zależności od potrzeb klienta w sprzedaży posiadamy kamery obrotowe, kopułowe oraz kamery kompaktowe. Ponadto w ofercie monitory, rejestratory obrazu oraz pozostałe akcesoria potrzebne przy budowie systemów monitoringu. więcej »
Dodano: 2014-10-21
Brak danych

Domofony jednoabonentowe i wieloabonentowe

 Domofony jednoabonentowe i wieloabonentowe

Oferujemy duży wybór eleganckich domofonów jedno- oraz wieloabonentowych, dzięki czemu można je wykorzystać zarówno w domach prywatnych, jak i zabudowach wielorodzinnych. W ofercie posiadamy także wideodomofony. więcej »
Dodano: 2014-10-21
Brak danych

Glidecam HD 2000

 Glidecam HD 2000

Glidecam HD 2000 Jaka jest najważniejsza cecha dobrego, dynamicznego ujęcia? Niezależnie czy postawimy to pytanie przed amatorami, pasjonatami, zawodowcami czy recenzentami w formie widza, zostaniemy uraczeni jedną, spójną odpowiedzią – płynność ruchu. Tę płynność zapewnia Glidecam HD 2000 stabilizator ruchów kamery Glidecam HD 2000 idealnie nadaje się lustrzanek Canon 5D, Nikon D800. Należy zwórić uwagę aby waga kamery (łącznie z osprzętem, tj. obiektyw, mikrofon itp.) nie przekracza 3 kg więcej »
Dodano: 2014-09-28
Glidecam

Kamery

Obok aparatu fotograficznego, kamera jest dziś ulubionym urządzeniem do upamiętniania naszych egzotycznych eskapad, rodzinnych wakacji czy podniosłych wydarzeń i familijnych uroczystości. Najpopularniejszymi modelami na rynku są obecnie oczywiście kamery cyfrowe. Coraz rzadziej sięgamy po wersje analogowe. W związku z licznymi możliwościami komunikacyjnymi, jakie zapewnia nam nasz komputer, lubimy też wykorzystywać kamerę w celu uzyskania połączenia z obrazem.