Produkty RTV

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kina domowe

Kina domowe

Ampituner Denon AVC-X8500H

 Ampituner Denon AVC-X8500H

Denon AVC-X8500H Zapraszamy do zapoznania się z testem wzmacniacza A/V Denon AVC-X8500H kliknij w link https://behindthesound.pl/2018/03/25/denon-avc-x8500h-recenzja/ Denon AVC-X8500H to pierwszy, wielokanałowy wzmacniacz AV oferujący pełną funkcjonalność 13.2. Przy niezrównanej jakości dźwięku otrzymujemy funkcje dekodowania dźwięku przestrzennego Dolby Atmos, DTS: X i Auro 3D z 13 kanałami. Wzmacniacz zapewnia najwyższej jakości przestrzenny dźwięk 3D do poziomu 7.2.6 bez konieczności stosowania dodatkowej amplifikacji. Marka Denon, uznawana za prekursora w dziedzinie rozwoju inteligentnych technologii audio, dała tym razem możliwość przygotowania spersonalizowanej instalacji dla urządzeń audio i stworzyła wzmacniacz, który śmiało nazwać można „przyszłością kina domowego”. Udało się to dzięki współpracy z Amazon Alexa Smart Home Skill oraz dzięki wykorzystaniu funkcjonalności, jakie zapewnia system AirPlay™. Ważnym jest także kompatybilności z innymi domowymi bezprzewodowymi systemami audio.„Denon to marka silnie osadzona w branży. Dzięki licznym inwestycjom w nowe technologie, zapewnia najlepsze w swojej klasie konsumenckie innowacje. Jako że coraz więcej entuzjastów kina domowego korzysta ze zintegrowanych systemów audio, dopasowaliśmy się do ich potrzeb. Zaprojektowaliśmy pierwszy w branży 13-kanałowy wzmacniacz, obsługujący najpopularniejsze formaty: Dolby Atmos, DTS:X i Auro 3D” - powiedział Richard Velazquez, szef Globalnego Działu Zarządzania Marką firmy Denon. „Oprócz naszego monolitycznie prezentującego się wzmacniacza, naszych niestandardowych tranzystorów i kompatybilności z nieomal każdym zaawansowanym formatem AV, model AVC-X8500H jest niezwykle łatwy w konfiguracji. Właściciele, do sterowania zasobami zintegrowanej, domowej sieci audio, mogą używać poleceń głosowych. Pomocne są w tym narzędzia, jakie oferuje Alexa’s Smart Home Skill. Tak wygląda przyszłości kina domowego.” Pochodzenie Denon AVC-X8500H, który powstał z szacunku dla prawie 110-letniego dorobku marki, jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie wzmacniaczy AV, jakie kiedykolwiek zostały skonstruowane. Zmontowany ręcznie w niewielkiej serii w Japonii, zawiera specjalnie skonstruowane tranzystory DHCT (Denon High Current Transistors) o mocy 150 W na kanał (@8 Ohm, 20 - 20 kHz, THD 0,05%, 2-kanałowy). Umożliwiają one uzyskanie doskonałego dźwięku przestrzennego w formatach takich jak… więcej »
Dodano: 2018-04-15
DenonCena: 15995 zł

Gwarancja:36 miesiące
Dekodery dźwięku:dolby digital

KINO DOMOWE SOUNDBAR LG BLUETOOTH WIRELESS NB5540

 KINO DOMOWE SOUNDBAR LG BLUETOOTH WIRELESS NB5540

Urządzenie o mocy wyjściowej 320 W umożliwia odtwarzanie dźwięku 4.1-kanałowego. System NB5540 jest wyposażony w dwa głośniki kanałów przednich oraz dwa głośniki kanałów tylnych. W urządzeniu zastosowano przetwornik cyfro-wo/analogowy Hi-Fi oraz analogowy wzmacniacz klasy D, co gwarantuje wysoką jakość dźwięku HD. Model NB5540 jest wyposażony w interfejs HDMI ze zwrotnym kanałem audio (ARC), dzięki czemu może być podłączony do telewizora za pomocą tylko jednego kabla. W systemie zastosowano też interfejs Bluetooth pozwalający na łatwe, strumieniowe przesyłanie dźwięku z urządzeń, takich jak telewizor Smart TV czy smartfon. System NB5540 można zamocować na ścianie lub postawić w dowolnym miejscu w pokoju. więcej »
Dodano: 2014-09-26
LGCena: 1138 zł

Gwarancja:24 miesiące
Kolor:szary
Dekodery dźwięku:dolby digital
Zastosowane technologie:SIMPLINK
Bezprzewodowa transmisja dźwięku: Bluetooth
Automatyczne wyl: Optyczne
Ilość głośników:5 szt.
Głośniki składowe:2
Moc wyjściowa:320 W

kino domowe

 kino domowe

MODEL I cena: 3300 zł Full HD 3D, interpolacja do formatu 4K, TRILUMINOS Colour, głośniki satelitarne z cieczą magnetoreologiczną, NFC, Bluetooth®, Wi-Fi® •Czysty kinowy dźwięk przestrzenny bez żadnych zniekształceń •Oglądanie obrazu Full HD 3D lub niezwykle szczegółowego obrazu 4K •Odtwarzanie nagrań ze smartfona z użyciem funkcji słuchania jednym dotknięciem MODEL II cena: 4500 zł Full HD 3D, interpolacja do formatu 4K, TRILUMINOS Colour, 4 wysokie głośniki z cieczą magnetoreologiczną, NFC, Bluetooth® i Wi-Fi® •Czysty kinowy dźwięk przestrzenny bez żadnych zniekształceń •Oglądanie obrazu Full HD 3D lub niezwykle szczegółowego obrazu 4K •Odtwarzanie nagrań ze smartfona z użyciem funkcji słuchania jednym dotknięciem MODEL III cena: 2300 zł Odtwarzacz Blu-ray Disc™ Full HD 3D, optymalizacja obrazu, smukłe głośniki i strumieniowa transmisja z Internetu i komputera •Czyste brzmienie pierwszych na świecie głośników z cieczą magnetoreologiczną •transmisja z internetu i komputera więcej »
Dodano: 2014-01-03
sony, philips, lgCena: 3300 zł

Gwarancja:12 miesiące
Kolor:czarny
Rodzaj odtwarzanych płyt:blue ray
Dekodery dźwięku:dolby digital

DAV-F300

 DAV-F300

Monolityczny design, czysty przestrzenny dźwięk 2.1 280 W, wzmacniacz S-Master, odtwarzanie media przez USB więcej »
Dodano: 2011-06-15
Sony

Gwarancja:24 miesiące
Kolor:czarny
Dekodery dźwięku:dolby digital
Ilość głośników:3 szt.
Moc wyjściowa:280 W

Kina domowe

Nie lubisz chodzić do kina, gdyż przeszkadzają Ci tam hałaśliwe tłumy? Wolisz oglądać wybrane filmy w domowym zaciszu, ciesząc się towarzystwem rodziny lub przyjaciół? Nowoczesne kina domowe pozwolą Ci na kameralne przeżywanie filmowej fabuły ciesząc się niezwykłą jakością obrazu i dźwięku. Coraz częściej, za jego pomocą, można także słuchać ulubionych płyt CD czy plików muzycznych w formacie MP3, a także audycji radiowych. Możesz także przeglądać zdjęcia czy filmy nakręcone kamerą cyfrową.