Produkty RTV

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt przenośny

Sprzęt przenośny

LOOKY Lupa elektroniczna

 LOOKY Lupa elektroniczna

Małe, przenośne, łatwe w obsłudze urządzenie o wadze zaledwie 200 g. Obraz wyświetlanyna monitorze LCD może być czarno-biały, biało-czarny lub kolorowy. Looky jest bardzo łatwa w obsłudze – tylko dwa przyciski! Składana rączka może być ustawiona pod dowolnym kątem. Lupa posiada funkcję zatrzymania obrazu, który następnie można przybliżyć na dowolną odległość, aby go łatwiej obejrzeć (przydatne w sklepie). Looky jest bardzo pomocna w pisaniu ręcznym. Urządzenie zasilane jest dwoma akumulatorkami więcej »
Dodano: 2011-09-14
Rehan ElectronicsCena: 1299 zł

Wyświetlacz :LCD
Przekątna wyświetlacza :3
50:cale
Wbudowane radio :nie
Wbudowany dyktafon :nie
Menu w języku polskim :nie
Korektor dźwięku :nie
Możliwość połączenia z komputerem :nie
Zasilanie :2 x AA
Czas pracy :2 h
Funkcja dysku wymiennego (Pen drive) :nie
Blokada przycisków (Hold) :nie
Kolor :biały
Wymiary :11 x 7
5 x 3 cm
Waga :200 g
Wyposażenie :instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja :24 miesiące

Głośnik wibracyjny EASY TOUCH DANCER ET-5008 SILVER

 Głośnik wibracyjny EASY TOUCH DANCER ET-5008 SILVER

Głośnik wibracyjny wyposażony w czytnik kart pamięci. Bardzo nowoczesny projekt oparty na pomyśle wykorzystania płaszczyzny, z którą ma styczność (jak np. blat biurka, półka, a nawet szyba) do przenoszenia i wzmocnienia siły dźwięku. Wystarczy podłączyć do niego odtwarzacz, telefon komórkowy, komputer lub włożyć kartę pamięci (mini SD) żeby móc cieszyć się wspaniałym brzmieniem muzyki, która dzięki wibracjom emitowanym przez głośnik rozchodzi się w 360 stopniach wokół membrany. więcej »
Dodano: 2011-07-27
EASY TOUCHCena: 149 zł

Wbudowane radio :nie
Wbudowany dyktafon :nie
Menu w języku polskim :nie
Możliwość połączenia z komputerem :tak - USB
Zasilanie :tak - USB
Czas pracy :4 h
Funkcja dysku wymiennego (Pen drive) :tak
Kolor :srebrny
Wyposażenie :słuchawki
Gwarancja :24 miesiące

Sprzęt przenośny

Rozwój technologii z jego tendencją do znacznego zmniejszania rozmiarów urządzeń elektronicznych, w ogromnym stopniu poszerza nasze możliwości użytkowania danego sprzętu, pozwalając z niego korzystać w najróżniejszych sytuacjach. Słuchanie muzyki podczas spaceru czy w trakcie uprawiania sportu lub jazdy w autobusie, zupełnie nie do pomyślenia jeszcze kilkadziesiąt lat temu, jest dziś codziennością, dzięki odtwarzaczom mp3. W pracy biurowej czy podczas wykładów, bardzo przydają się też, pozwalające na długotrwałe nagrywanie dźwięku, dyktafony.